Multižánrové patro

1. patro původní cihlové továrny reprezentuje multižánrový prostor poskytující zázemí umělcům i nejrůznějším zájmovým skupinám. Zde se koná většina stěžejních koncertů a kulturních akcí. Multižánrové patro zároveň slouží jako galerie současného výtvarného umění i hala volnočasových aktivit.

Multižánrové patro se dá velmi snadno přeměnit ve stylový a vzhledem k industriálnímu prostředí i originální kongresový sál. Tento industriálně laděný prostor v prvním patře budovy nabízí využití 2000 m2 volného prostoru, který je možné na přání klienta i členit na menší segmenty nebo využít pro menší akce. Je ideálním místem pro pořádání kongresů, prezentací, seminářů a dalších typů firemních akcí.

 

 

Plocha

cca 2000 m2

Technické vybavení

projekce Benq 3000 ANSI 4 x scan aktivní reproduktory 500W mixážní pult 6/2 světla 4 x scan 2 x moving head spot 13 x LED PAR 12 x 10W 2 bezdrátové mikrofony. Technické vybavení lze na přání rozšířit až na 40 KW RMS včetně dalšího příslušenství pro kapely a DJs a dále o divadelní, scénická a efektová světla, LED stěnu P4 a projektory až 10000 ANSI.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.