Taneční

Taneční

25. 10. 2019 start: 20.00 Café Papírna vstup: 265,- - 300,-

Podrobnosti
 
1. Vlna předprodeje VYPRODÁNA
2. Vlna - začátek předprodeje: 1.9.2019
Vstupenkek na místě bude vždycky dostatek! Nejvíce akci podpoříte zakoupením vstupu v plné výši právě na místě :) Děkujeme a už se moc těšíme!

Plzeň čeká drum and bassový sen. Netřeba hlavní hosty nijak představovat. Po velkém plánování se podařilo zístak na říjnovou Drum Session světoznámý novozélandský projekt The Upbeats! Jak víte, Drum Session byla vždy tak trochu odlišná od ostatních akcí. Takže aby toho nebylo málo, nejen, že je to jejich premiérové vystoupení v Plzni, ale vůbec POPRVÉ odehrají The Upbeats special history set. Bude se jednat o selekci od jejich nejoblíbenějších starších tracků až po ty nejnovější. Takový set od nich můžete slyšet jen na Drum Session a nikde jinde ve světě. No nemáme se v tý Plzničce krásně? :)

➡ Speciální history set od The Upbeats
➡ Masivní zvuk KV2 Audio
➡ Skvělé projekce
➡ Ten nejlepší Drum & Bass
➡ Jedinečný prostor plzeňské papírny
➡ Čisté prostředí


**** The Upbeats (NZ) ****
---- Special history set ----

Set z Let it Roll 2014:
https://www.youtube.com/watch?v=HqftXYG6fwk

Dvojice z Nového Zélandu (Jeremy a Dylan), která je známá po celém světě v oblasti 170bpm+. Známí pro jejich organické a svěží bicí, The Upbeats se stali pilířem v drum and bassové komunitě. Kromě svých vlastních, průlomových titulů také spolupracovali s projekty jako Noisia, Bad Company, Mefjus a mnoho dalších. Jejich EP společně s Shapeshifter "Bloodstream" dosáhlo na první příčku iTunes žebříčku na Novém Zélandě již 2 dny po vydání.

Za svou bohatou kariéru vydali tracky na těch nejznámějších labelech jako RAM Record, Virus, blackout a Vision Recordings. Zremixovali spoustu tracků například od Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Noisia, Bad Company a další.

Jejich album "Beyond Reality" vydané na Vision records v roce 2013 je vystřelilo na špičku světové drum and bass scény. Společně s Noisií vytvořili track "Dead Limit", který se nesmazatelně zapsal jako největší vypalovačka parketů. Doslova nejhranější track v následujících 2 letech od vydání a to po celém světě..

Na Drum Session přijedou zahrát "Special history set", který nikdy předtím nehráli a máme tu čest být jediní, kdo tuhle unikátní věc zažije. Bude se jednat o výběr těch nejlepších kousků vlastní produkce napříč všemi tracky od jejich počátků až doposud. Už teď je tedy jasné, že nás čeká něco neopakovatelného :)

---- SUPPORT ----
➡ M4Y4
/shadowbox.cz/
https://www.facebook.com/djm4y4/

➡ Fingerprint (Membrain & Ne)
/shadowbox.cz/
https://www.facebook.com/fingerprintdnb/

➡ Drum Session resident DJs

25.10.2019
Papírna Plzeň

Powered by
ExcelentCZ

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.