Večeře

Večeře

14. 11. 2021 start: 19.00 Café Papírna vstup: 320 Kč

CZ:
Přijďte ochutnat tradiční malgašské jídlo!
Madagaskar je kosmopolitní ostrov. Doplouvají sem vlivy Malajsie, Indonésie, Afriky, Indie, Evropy a Arábie. A právě tyto vlivy se promítly i do malgašské kuchyně!
Neodolatelné vůně a chutě vás zavezou na sever Madagaskaru do města Antsiranana, neboť Eva, která bude pro vás tradiční malgašské jídlo připravovat, odtud pochází.
Na večeři vás zveme dne 14. 11. 2021 v 19 hodin. Těšíme se, že s námi zažijete neobyčejný kulinářský zážitek.
Pro rezervaci pošlete e-mail na: tomas@papirnaplzen.cz
Rezervaci lze zrušit do 31.10.2021. Po předchozí domluvě může být rezervace převedena na jinou osobu.
cena: 320,-
ENG:
Come and taste the Malagasy cuisine!
Madagascar is a cosmopolitan island, influenced by Malaysia, Indonesia, Africa, India, Europe and the Arabian Peninsula. This mixture of cultures is reflected in the malagasy cuisine.
We are going to explore dishes from the Northern region of Madagsacar - Antsiranana, the hometown of Eva who is going to prepare the dinner for you.
The dinner is going to be served on 14. 11. 2021 at 19:00. We're looking forward to share this extraordinary culinary experience with you.
For booking, you can send an e-mail directly to: tomas@papirnaplzen.cz
Reservation can't be cancelled after 31.10.2021. Reservation can be transferred to another person if you inform us in advance.
price: 320,-
________________________
Ke vstupu na akci prosíme předložení bezinfekčnosti - test, očkování
nebo potvrzení o prodělané nemoci. Kritéria týkající se bezinfekčnosti naleznete na www.mzcr.cz. Ve vnitřních prostorech mějte prosím nasazený respirátor.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.