top of page

Koncept pro ty, které už nebaví maturitní plesy přes kopírák. Zapomeňte na klišé předešlých generací, stažených opasků a desítky let neměnících se zvyklostí. Opusťte pozlátka tradičních sálů a skutečně využijte prostor který si pronajímáte. U nás můžete kotvit prakticky jakékoliv kulisy ke stropu, k podlaze či ke zdi a můžete použít nejmodernější technologie a možnosti. U nás může být OPRAVDU každý ples jedinečný. Upusťte uzdu své kreativity společně se všemi umělci a profíky, kteří Vám s plesem budou pomáhat a vytvořte pro sebe, Vaše rodiče a kamarády zážitek, ze kterého si doslova sednou s úžasem na zadek.

Zkoušejte předtančení přímo v prostoru. Máme také vlastní taneční sál na nácviky.

Jsme profíci z mnoha oborů – choreografové, zvukaři, osvětlovači, koordinátoři, scénografové, produkční, dramaturgové, inspicienti, hudebníci, moderátoři, kreativci, umělci. Disponujeme vlastní technikou a vybavením – zvuk, světla, pódia, mobiliář, kulisy, projektory i dekorace a v naší kuchyni připravíme catering pro všechny hosty i účinkující.

Pro účel plesu je možné využít všechny dostupné prostory budovy, tedy café, galerii, mezipatro, multifunkční halu, taneční sál a backstage. 

Potkáme se na osobní schůzce, tam probereme vše potřebné.

bottom of page